Vítáme Vás na našich stránkách

 

Navigace:
 

Index
O nás * About us
Novinky * News
Chinese Crested Dog
 Naši psi * Our dogs
Feny * Females
Plán.vrhy * Plan litters
Krytí, brezost a porod
Odchovy * Litters
Prodej * For sale
Odkazy * Links
Fotogalerie * Photos
Kontakt * Contact
Výsledky výstav
Guestbook 

 

.: Novinky:.

18.7.2012 Jsme obdrželi výsledny DNA vyšetření na PLL pro GEENU ze Zatopené chajdy s výsledkem Clear.

July 18, 2012 we received the final DNA test for PLL Geena from flooded shack with the result of Clear.9.7.2012 Dnes proběhl odběr vzorků pro vyšetření PLL u naší chovné fenky GEENY ze Zatopené chajdy. Výsledky zveřejníme na našich stránkách.

9.7.2012 Today, the sampling was carried out to investigate the PLL in our breeding females Geena from flooded huts . Results will be published on our website.16.1.2011 GEENA ze Zatopené chajdy podstoupí odběr DNA k vyšetření PLL. O výsledku Vás budeme informovat.
16.1.2011 Geena from flooded huts undergo DNA sampling to investigate PLL. The results will inform you .


SPECIÁLNÍ VÝSTAVA CHRTŮ - KONOPIŠTĚ 30.7.2011
Jch.Avatar Blue Čínské hedvábí byl oceněn známkou V2 Res. CAC


NÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV
Jch.Avatar Blue Čínské hedvábí získal ocenění V1
Geena ze zatopené chajdy byla oceněna známkou V2 Res. CAC


KRAJSKÁ VÝSTAVA ROKYCANY 11.6.2011

Avatar Blue Čínské hedvábí získal ocenění V1, VTNÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY 5.6.2011Avatar Blue Čínské hedvábí dnes získal ocenění V1 CAJC, BOJ a splnil tak podmínky pro získání titulu Český JUNIOR šampion a to ze tří po sobě jdoucích výstav.


Získáním titulu BOJ - "nejlepší mladý plemene" se Avatar posunul do závěrečných soutěží, kde soutěžil o titul BIS junior"nejlepší mladý skupiny" kde získal krásné druhé místo v konkurenci čtyř nejlepších mladých jedinců. Nadmíru tak splnil naše očekávání.Geena ze Zatopené chajdy se dnes také účastnila výstavy.

S laskavostí Nám jí předvedla v kruhu Markéta Starková a s Geenou vybojovala ocenění V1 CAC v konkurenci čtyř fen. Geena dále získala titul Národní vítěz. Markét moc děkujeme za prezentaci Geeny!!!!